Küçük Banyo Nasıl Tasarlanır?

İç dekorasyon dergileri ve bloglar da yer alan büyük banyoların ilham verici görüntülerine baktıkça, hepimizde büyük bir banyoya sahip olma isteği ve hayali oluşur. Küçük bir banyoyu doğru yöntemlerle inanılmaz şık bir alana çevirerek bu hayali gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Unutmamanız gereken detay, küçük bir alana sahip olmanız, stilden ödün vermeniz gerektiği anlamına gelmez. Küçük bir banyoda da istediğiniz tarzı oluşturabilirsiniz. daha fazlası

Neden seramik duşakabinler

Banyolar evdeki diğer odalar kadar oldukça önemlidir. Bu nedenle banyo yaparken her şeyin en iyisini kullandığınızdan emin olmanızda yarar var. Özellikle duş zemininde kullanacağınız fayansların kullanılabilir olması oldukça önemlidir. Royal Duş Firması olarak bu yazımızda zeminde ve duşakabin de kullanılan seramik karo özellikleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Termostatik Duşlar

Sabah veya akşam duş zamanı çok değerlidir. Günlük duş rutininiz uygun su sıcaklığını aramakla geçen küçük bir savaşla başlar. Mükemmel su sıcaklığını elde etmek için kontrollerle uğraşarak zaman geçirmekten kimse hoşlanmıyordur. Peki bu durum neden bu kadar sıkıcı ve zaman alıcı.. Tamamen duş vanasının türüne bağlı olan bu küçük sorunun çözümü ise aslında çok basit. Termostatik duş vanaları tercih ederek hayatınıza büyük kolaylık katabilirsiniz.